Ślub i wesele czyli najważniejsze dni w życiu

Ślub i wesele to bez wątpienia najważniejsze dni w życiu młodej pary. Z reguły kobiety przeżywają tę sytuację bardziej, ponieważ są bardziej emocjonalne. Nierzadko pojawiają się łzy i ogromne wzruszenie.

Czerwone serce

Oprócz sfery emocjonalnej, jest też sfera materialna. Przygotowanie ślubu i wesela kosztuje sporo czasu, zaangażowania, pieniędzy. Trzeba zastanowić się nad wieloma szczegółami, rozważyć wiele detali, podjąć właściwe decyzje. Począwszy od wyboru strojów ślubnych, poprzez wybór menu, aż do piosenek na pierwszy taniec i kolejne tańce oraz zabawy weselne. Jak wybrać klimatyczne balony na ślub i wesele, aby uświetniły one charakter całej uroczystości? Czy powinny być to balony w kolorze białym czy też dozwolone są odstępstwa od tej reguły? Niektórzy kupują balony czerwone w kształcie serca. Taki wybór ma podkreślić miłość młodej pary, czerwony to przecież kolor miłości, a serce nierozerwalnie wiąże się z miłością. Przy hurtowym zakupie balonów na ślub można liczyć na spory rabat. Można także zdać się na pomoc eksperta, który z pewnością będzie wiedział, które balony zdały egzamin u par, które robiły zakupy wcześniej.

Dekoracje w kościele

Balony to dekoracja raczej na salę weselną, mało kto decyduje się na przyniesienie balonów do kościoła, choć nie ma ku temu żadnych przeszkód. W kościele najważniejsze są kwiaty. Czasami para młoda decyduje się na rozciągnięcie dywanu. W krajach protestanckich tradycją jest, że ojciec prowadzi pannę młodą do ołtarza. Nie jest to jednak wymagane w Polsce. Każda para ma swój własny pomysł na organizację ślubu i wesela i należy to uszanować. Czasami toczą się spory, czy jest to dzień dla pary młodej czy dla gości, jaką muzykę wybrać, taką, która spodoba się parze młodej, czy taką, która spodoba się gościom? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, wydaje się jednak, że kompromis jest bardzo wskazany. Jeśli goście mają źle się bawić na weselu, to po co w ogóle ich zapraszać? Balony na salę weselną powinny być wykonane z materiału świetnej jakości, by przetrwały całą noc.

Balony do dekoracji samochodu

Oprócz balonów na salę weselną, można także zdecydować się na balony do dekoracji samochodu. Najpopularniejszy jest oczywiście napis „love” z balonów. Można również zdecydować się na napis „miłość” po polsku. Ślub nierozerwalnie kojarzy się z miłość, w końcu powodem wzięcie ślubu jest właśnie miłość. Popularne są również balony duże, z napisami dotyczącymi miłości, z którymi to balonami można zrobić świetną sesję zdjęciową. Warto jednak nie wprowadzać chaosu do dekoracji sali weselnej i innych elementów weselnych, ponad wszystko warto postawić na spójność i harmonię. Wtedy ślub na pewno będzie udany, a wesele niezapomniane. Wielu gości nawet po latach wspomina najlepsze śluby, gdzie czuli się dobrze, gdzie wspaniale się bawili, a para młoda otoczyła ich zainteresowaniem i szacunkiem. Do takich wspomnień chętnie się wraca. Nie jest najważniejsze jedzenie czy muzyka, ale atmosfera pełna miłości i zrozumienia dla wszystkich, którzy zaszczycili parę młodą swoją obecnością.