Co uświetni ten dzień?

Decydując się na ślub i wesele Młodzi chcą by wszystko było idealne, często zastanawiają się nad tym, jak zachwycić swoich gości weselnych? Co zrobić by ten dzień na długo zapadł wszystkim w pamięci? Okazuje się, że maleńkie, niepozorne bańki mydlane mogą sprawić, że chwile z tego dnia zapadną na długo w pamięci wszystkich obecnych.

Jak wykorzystać bańki?

Maleńkie bańki unoszące się do góry dzięki podmuchom powietrza mogą być świetną alternatywą dla ryżu i drobnych monet, które są rzucane na nowożeńców pod kościołem lub urzędem. Pięknie wyglądają, gdy mienią się w słonecznym świetle i przede wszystkim nie pozostawiają na chodniku odpadków, które ktoś musi posprzątać.

Kurtynę z baniek mydlanych można wykorzystać również pod salą weselną, będzie to ciekawa forma powitania Młodej Pary. Fruwające bańki nie zasłonią głównych bohaterów dnia i będą delikatnie muskać wszystkich obecnych.

Latające bańki mydlane będą pięknie wyglądać w obiektywie aparatu, dlatego warto je także wykorzystać podczas sesji ślubnej.

Co prawda do przygotowania bajkowej aranżacji potrzebne będzie zaangażowanie kilku gości weselnych, ale z pewnością taka pomoc dla nikogo nie będzie problemem.

Bańki mydlane na wesele dla dzieci

Często wśród zaproszonych gości znajdują się także dzieci, dla których długie harce na parkiecie nie są spełnieniem marzeń. Weselne bańki mydlane w tej formie – https://z-milosci.pl/c/banki-mydlane-na-wesele będą dla nich świetną niespodzianką. Nie od dziś wiadomo, że dzieci kochają bańki, lubią je robić i biegać za nimi, gdy te wbijają się hen wysoko. Co ciekawe bańki to nie tylko mydlane kule, można także stworzyć serca oraz inne ciekawe kształty wystarczy posiadać patyczek w odpowiednim kształcie oraz płyn z detergentem, dzięki któremu będą się formować bańki.

Można przygotować dla najmłodszych kącik z bańkami w mniejszych lub większych pojemnikach. Będą same tworzyć bańki o różnych rozmiarach. Wielu Nowożeńców decyduje się na animatorkę dla swoich nieletnich gości. Większość animatorek w swojej ofercie posiada zabawy z bańkami, jeżeli nie warto im to zaproponować.

Kiedy wykorzystać bańki mydlane na weselu?

Momentów w trakcie wesela, kiedy można wykorzystać bańki jest wiele.

Pierwszy taniec to chwila, która szczególnie stresuje Pana Młodego, puszczanie baniek w trakcie odwróci uwagę od potencjalnych błędów.

Wjazd tortu na salę weselną może poprzedzić fala baniek mydlanych, które będą się mienić pod wpływem kolorowego oświetlenia na sali weselnej. Takie wprowadzenie zainteresuje gości weselnych, którzy z pewnością przyjdą podziwiać kolorowe banki i pyszny tort weselny.

Podziękowania dla rodziców to jeden z bardziej wzruszających momentów tego dnia, puszczanie delikatnych, migoczących kulek w ich stronę doda wyjątkowości chwili oraz pozwoli odwrócić uwagę od niejednej uronionej łzy.

Inną formą wykorzystania baniek mydlanych na weselu jest ofiarowanie ich gościom w ramach podziękowania za przybycie. Flakoniki z bańkami można umieścić przy nakryciu każdego z gości. Z pewnością taki prezencik ucieszy szczególnie najmniejszych, ale duzi również skorzystają z takich podarków.